Спецкурси
«Обробка табличних даних засобами MS Excel» для педагогічних  працівників  різних  категорій
Мета спецкурсу: оволодіння спеціальними прийомами обробки табличних даних засобами табличного процесора  Microsoft Excel.
          Завдання спецкурсу:
 • ознайомлення слухачів курсів підвищення кваліфікації з основами введення та форматування табличних даних;
 • ознайомлення з особливостями графічного представлення та аналізу табличних даних за допомогою MS Excel;
 • оволодіння методичними аспектами використання та викладання електронних таблиць в навчально-виховному процесі.
«Системи управління базами даних» для вчителів інформатики

Мета спецкурсу: надання науково-методичної та практичної допомоги вчителям інформатики щодо підвищення рівня володіння основами складання баз даних за допомогою систем управління базами даних.
          Завдання спецкурсу:
 • ознайомлення слухачів курсів підвищення кваліфікації з основами проектування реляційних баз даних;
 • ознайомлення з особливостями конструювання баз даних за допомогою СУБД Access;
 • оволодіння методичними аспектами використання та викладання баз даних в навчально-виховному процесі.
   «Базові інформаційні технології» для педагогічних працівників різних категорій
Спецкурс «Користувач ПК» призначений для всіх категорій педагогічних працівників, які бажають в своїй професійній діяльності використовувати сучасні інформаційні технології ( І Т ).
Завдання спецкурсу:
 • формування первинних практичних навичок використання сучасних інформаційно комунікаційних технологій у повсякденній практичній діяльності педагогічних працівників;
 • надання науково – методичної та практичної допомоги педагогічним працівникам щодо обробки різних видів інформації;
 • формування навичок роботи в локальній комп’ютерній мережі та мережі Інтернет.

Створення комп’ютерних презентацій для педагогічних працівників різних категорій
Метою спецкурсу „Створення комп’ютерних презентацій” для вчителів-предметників є актуалізація, оновлення, доповнення, розширення, поглиблення їх теоретичних і практичних знань, умінь і компетентностей в умовах зростання вимог до рівня кваліфікації педагогів, оволодіння ними сучасними методами розв’язання професійно-педагогічних завдань.
 
«Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch» для вчителів інформатики та вчителів початкових класів
          Мета спецкурсу: науково-методична та практична підготовка вчителів з програмування за допомогою нового інтегрованого середовища програмування Scratch для його викладання у курсі інформатикиу середній школі.
Завданням спецкурсу є підвищення рівня компетентності вчителів у питаннях методики викладання програмування  засобами середовища Scratch у середній школі. 


32 коментарі:

 1. Відвідуючи заняття на курсах підвищення кваліфікації, я обрала спецкурс "Системи управління базами даних", який викладає Табарчук Ірина Вікторівна. Причому я відвідувала його і в 2013 році. Хочу щиро подякувати Ірині Вікторівні за прекрасну подачу матеріалу, за цікаве наповнення занять та дуже корисні методичні поради. Зміст спецкурсу оновлюється. Я знову отримала нові знання щодо роботи в БД та методики викладання теми.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякую за високу оцінку моєї праці! Чекаю нових зустрічей!
   З повагою, Табарчук Ірина

   Видалити
 2. Нами был пройден спецкурс по программированию на языке "PYTON". Все было хорошо, но: Слишком короткий курс, много чего непонятного, как для человека незнающего программировния в принципе, задач много, а времени мало. Было бы не плохо увеличить количество часов.

  ВідповістиВидалити
 3. Я, Скрипка С.О., пройшла спецкурс "Основи алгоритмізації та програмування на мові Pyton", група189, куратор Василенко Ю.М. Мені дуже сподобався спецкурс: багато корисної інформації, цікаві практичні завдання. Буду пробувати використовувати дані знання в своїй роботі. Спасибі.

  ВідповістиВидалити
 4. Я, Тепман Наталія Володимирівна, відвідувала спецкурс "Python". Мені дуже сподобався спецкурс: багато корисної інформації, цікаві практичні завдання. Буду пробувати використовувати дані знання в своїй роботі. Дякую.

  ВідповістиВидалити
 5. Отримали головні базові знання з основ програмування та алгоритмізації на мові Python, залишилося лише вдосконалити особисто свої знання з даної мови, а надалі впровадити в освітній процес в наших навчальних закладах. Дякуємо!!

  Сизько С.Ю.
  Борисенко В.Л.
  Бондаренко А.І.

  ВідповістиВидалити
 6. Я слухачка курсів інформатика група 189, пройшла спецкурс під назвою "Основи алгоритмізації та програмування", де на вивчення була запрпонована нова для мене мова програмування "Python". Надано багато цікавої та корисної інформації, яку можна використати на уроках та для підготовки учнів до олімпіад.

  ВідповістиВидалити
 7. Я, Луцька В.О. відвідувала курс "Основи алгоритмізації та програмування на мові Python". Спецкурс був дуже цікавий, сподіваюсь самостійно продовжу вдосконалення своїх умінь написання програм. Окремо хотілось відмітити роботу Старченко Л.М., яка доклала дуже багато зусиль для ознайомлення з новими інтерактивними сайтами для онлайн створення тестів в Kahoot. Починаючи з понеділка, буду використовувати набуті знання.

  ВідповістиВидалити
 8. Вітаю!
  Спецкурс «Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch», який я прослухала, виявився дуже цікавим і корисним не в останню чергу завдяки викладачу і куратору нашої групи №8 Табарчук Ірині Вікторівні. Дякую їй за це!

  ВідповістиВидалити
 9. Вітаю. Була слухачем спец. курсу "основи проектної діяльності у середовищі програмування scratch". Дуже задоволена, що обрала саме цю тему: інформація була викладена повно, а завдяки викладачу Табарчук І.В. сприймалася в 10 разів простіше. Ніколи навчання не було для мене таким приємним та цікавим. Дякую.

  ВідповістиВидалити
 10. Доброго дня! Я пройшла курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики з 09.01.2018 р. по 02.02.2018 р., група № 8, куратор Табарчук Ірина Вікторівна. Прослухавши спецкурс «Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch», я вдосконалила свої практичні навички, отримала багато ідей для проведення уроків, ознайомилася з новими, для себе, корисними сайтами. Дякую!

  ВідповістиВидалити
 11. Я слухачка курсів інформатика група 8, пройшла спецкурс під назвою «Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch». Надано багато цікавої та корисної інформації, яку можна використати на уроках та для підготовки учнів до олімпіад.

  ВідповістиВидалити
 12. Завдяки спецкурсу «Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch» мені вдалося досить змістовно поглибити вміння використовувати середовище програмування Scratch у навчальному процесі, та поширити навички алгоритмізації та програмування для створення начальних ігрових проектів. Окрема подяка куратору групи Табарчук Ірині Вікторівні за надзвичайно цікаве подання матеріалу з використанням великої кількості креативних педагогічних прийомів.

  ВідповістиВидалити
 13. Доброго дня! Я, слухачка спецкурсу "Основи проектної діяльності програмування scratch". Мені дуже сподобався спецкурс: багато корисної інформації, цікаві практичні завдання.

  ВідповістиВидалити
 14. Спецкурс «Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch» для вчителів інформатики та вчителів початкових класів вела професіонал, ВЧИТЕЛЬ И ДУЖЕ ГАРНА ЛЮДИНА Ірина Табарчук. Зустрічаємось не вперший раз, але завжди як слухач курсів можу познайомитись з новим у науково-методичній та практичній підготовки вчителя, підвищити свій рівень компетентності у питаннях методики викладання предмету. Натхнення Вам!

  ВідповістиВидалити
 15. Група 57
  Спецкурс "Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch" дав можливість розібратись у багатьох проблемних питаннях. Виклад матеріалу був цікавим, різноманітним, з урахуванням особливостей кожного слухача (розібралися навіть ті, хто про цю програму тільки слухав!). Проходження спецкурсу відкрило нові горизонти в освоєнні цієї складної, але дуже цікавої діяльності.
  Дякую! Хочу до Вас ще!!!
  P.S. Обов’язково буду розповідати про спецкурс своїм колегам!!!

  ВідповістиВидалити
 16. Група 57 (05.03.2018-29.03.2018), куратор та викладач спецкурсу - Табарчук І.В.
  Спецкурс "Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch".
  Навчання для мене було цікавим, насиченим і ефективним. Хочу подякувати викладачеві за теоретичну базу, яку я отримала. Ірина Вікторівна завжди сумлінно виконувала свою роботу та ділилася своїми знаннями з курсантами. Коли у нас виникали питання, вона ніколи не відмовляла у допомозі та намагалася допомогти всім, чим можливо.

  ВідповістиВидалити
 17. Голощапов Сергій. гр. №57
  Доброго дня !!! Я слухач спецкурсу "Основи проектної діяльності у
  середовищі програмування Scratch". Велика вдячність нашому куратору
  Табарчук І. В. Дуже багато корисної та цікавої інформації,видно, що
  викладач має великий досвід у викладвнні цього предмету.Цікавий роздатковий
  матеріал використовувався на протязі викладання курсу. Ще раз велика
  подяка !!!

  З повагою,
  Подяка від щирого серця !!! |

  ВідповістиВидалити
 18. Доброго дня!
  Спецкурс «Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch», який я прослухала, виявився дуже цікавим, корисним .Дякую Табарчук Ірині Вікторівні.

  З повагою,
  Нерадько Марина

  ВідповістиВидалити
 19. Доброго дня! Спецкурс "Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch", група 57.
  Курс дав мені багато корисної інформації.Щиро вдячна Табарчук І.В. за цікаве подання матеріалу. Буду активно застосовувати набуті знання у своїй педагогічній діяльності.

  ВідповістиВидалити
 20. Сергій Голощапов.гр.№57 (05.03.2018-29.03.2018)
  Куратор - ТАБАРЧУК І.В.Велика вдячність Ірині Вікторівні, за проведення цього курсу, дізнався багато нового, на парах було цікаво, те що Ви знаєте Ви ділилися з нами як з рідними !!!! Велике спасибі !!!Дай Бог до зустрічі ))), бажанно швидче.

  ВідповістиВидалити
 21. Ми, слухачі спецкурсу з інформатики, викладачем якого була Ірина Вікторівна Табарчук, вважаємо, що багато корисного для себе взяв кожен слухач саме із роботи з комп’ютерними технологіями, де нас навчали створювати презентації, працювати із різними навчальними комп’ютерними програмами фахового спрямування. Набуті в ході спецкурсу «Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch» практичні уміння будуть неодмінно використані в практиці роботи початкових класів на уроках інформатики.
  Прекрасний склад лекторів, які вільно володіли аудиторією (не лише викладаючи теоретичний матеріал, а й залучаючи вчителів до інтерактивної діяльності), актуальність розглянутих питань, доброзичлива атмосфера сприяли ефективності навчання, творчій співпраці. Заняття проходили на високому професійному рівні з використанням комп'ютерних технологій та під керівництвом висококваліфікованих викладачів, які у спілкуванні виявилися дуже щирими та приємними людьми.
  Бєлих Надія, Кіпаренко Ганна, Лиховоз Вікторія

  ВідповістиВидалити
 22. Сидоренко Л.Д., Терещенко Л.О., Іванова Л.П.
  Група 57 (05.03.2018-29.03.2018), куратор та викладач спецкурсу - Табарчук І.В.
  Доброго дня!Вдячні за прослуханий курс. Отримали багато корисної інформації. Виклад теоритичного і практичного матеріалу був проведений в цікавій формі. Всього Вам найкращого. До нових зустрічей.

  ВідповістиВидалити
 23. Доброго дня! Були слухачами спец. курсу "Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch". Дуже задоволені. Подяка викладачу Табарчук І.В. Навчання було для нас таким приємним та цікавим, а отримані знання корисними. Дякуємо. Слухачі М.О.Нерадько і А.І.Шевченко.

  ВідповістиВидалити
 24. Важность и полезность курса трудно переойценить, методы и способы подачи доступны, интересны. Хочется запомнеить и повторить в своей роботе с детьми . Огромное спасибо. группа 57. 29.03.2018

  ВідповістиВидалити
 25. Дякуємо викладачам курсів за змістовне та зрозуміле викладання матеріалу. Отримали багато корисної інформації з програмування, підвищили свій професійний рівеь. Особлива подяка, нашому куратору Табарчук І.В, яка викладає матеріал у доступній формі.
  Слухачі групи № 57 Рєпкіна Г.А, Луценко Л.М, Лісова О.П.

  ВідповістиВидалити
 26. За время курсов наполнился творчеством достаточно полно. В дальнейшей своей работе мне будет достаточно лишь разбавлять своими вкраплениями. Хватит на долго. Большое спасибо Ирине Викторовне. группа 57. Черноусов Володимир Олександрович.

  ВідповістиВидалити
 27. Дякуємо за спецкурс “Основи проектної діяльності середовища Scratch”
  Чудова робоча атмосфера, приємне спілкування, корисна для роботи інформація, поповнення досвіду цікавими матеріалами, чуйні та досвідчені викладачі. Табарчук Ірина Вікторівна залишали нам, слухачам, багато матеріалу (презентації, посилання на сайти, роздатковий матеріал та ін.) за темами своїх лекцій.
  Спецкурс відвідували з задоволенням. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчих злетів. Група 57 (05.03.2018-29.03.2018) куратор Табарчук І.В.
  Слухачі: Богмацер С.В., Гоголь Р.Б., Сусла Я.Л.

  ВідповістиВидалити
 28. Вітаю! Слухач курсу "Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch", Сіренко Л.Д., група 57.
  Вдячна Табарчук Ірині Вікторівні за цікаве і змістовне викладання курсу.Отримала багато корисної інформації з програмування, підвищила свій професійний рівень.

  ВідповістиВидалити
 29. Вітаю! Слухач курсу Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch", Желновач Альна Василівна, гр.57. Дуже задоволена. Подяка викладачу Табарчук І.В. за надзвичайно цікаве подання матеріалу з використанням великої кількості креативних педагогічних прийомів. Дякую!!!!!

  ВідповістиВидалити
 30. Ірино Вікторівно! Дякуємо Вам за змістовний виклад матеріалу по спецкурсу "Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch".
  На Ваших заняттях завжди створюєте атмосферу емоційного піднесення. Творче ставлення до роботи забезпечує високу якість навчання слухачів.
  Ірино Вікторівно, Ви вмієте вдало поєднувати навчання і виховання. Після занять ми, слухачі, можемо легко застосовувати на практиці набуті теоретичні знання.
  Дякуємо!
  Група №57 Лошак Юлія, Баришнікова Олена.

  ВідповістиВидалити
 31. Дякую всім-всім нашим слухачам, які дають поштовх до оволодіння новими ІТ-ресурсами та можливість ділитися набутим!!!
  Чекатиму на вас на наших курсах!

  ВідповістиВидалити