Спецкурси
«Обробка табличних даних засобами MS Excel» для педагогічних  працівників  різних  категорій
Мета спецкурсу: оволодіння спеціальними прийомами обробки табличних даних засобами табличного процесора  Microsoft Excel.
          Завдання спецкурсу:
 • ознайомлення слухачів курсів підвищення кваліфікації з основами введення та форматування табличних даних;
 • ознайомлення з особливостями графічного представлення та аналізу табличних даних за допомогою MS Excel;
 • оволодіння методичними аспектами використання та викладання електронних таблиць в навчально-виховному процесі.
«Системи управління базами даних» для вчителів інформатики

Мета спецкурсу: надання науково-методичної та практичної допомоги вчителям інформатики щодо підвищення рівня володіння основами складання баз даних за допомогою систем управління базами даних.
          Завдання спецкурсу:
 • ознайомлення слухачів курсів підвищення кваліфікації з основами проектування реляційних баз даних;
 • ознайомлення з особливостями конструювання баз даних за допомогою СУБД Access;
 • оволодіння методичними аспектами використання та викладання баз даних в навчально-виховному процесі.
   «Базові інформаційні технології» для педагогічних працівників різних категорій
Спецкурс «Користувач ПК» призначений для всіх категорій педагогічних працівників, які бажають в своїй професійній діяльності використовувати сучасні інформаційні технології ( І Т ).
Завдання спецкурсу:
 • формування первинних практичних навичок використання сучасних інформаційно комунікаційних технологій у повсякденній практичній діяльності педагогічних працівників;
 • надання науково – методичної та практичної допомоги педагогічним працівникам щодо обробки різних видів інформації;
 • формування навичок роботи в локальній комп’ютерній мережі та мережі Інтернет.

Створення комп’ютерних презентацій для педагогічних працівників різних категорій
Метою спецкурсу „Створення комп’ютерних презентацій” для вчителів-предметників є актуалізація, оновлення, доповнення, розширення, поглиблення їх теоретичних і практичних знань, умінь і компетентностей в умовах зростання вимог до рівня кваліфікації педагогів, оволодіння ними сучасними методами розв’язання професійно-педагогічних завдань.
 
«Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch» для вчителів інформатики та вчителів початкових класів
          Мета спецкурсу: науково-методична та практична підготовка вчителів з програмування за допомогою нового інтегрованого середовища програмування Scratch для його викладання у курсі інформатикиу середній школі.
Завданням спецкурсу є підвищення рівня компетентності вчителів у питаннях методики викладання програмування  засобами середовища Scratch у середній школі. 


14 коментарів:

 1. Відвідуючи заняття на курсах підвищення кваліфікації, я обрала спецкурс "Системи управління базами даних", який викладає Табарчук Ірина Вікторівна. Причому я відвідувала його і в 2013 році. Хочу щиро подякувати Ірині Вікторівні за прекрасну подачу матеріалу, за цікаве наповнення занять та дуже корисні методичні поради. Зміст спецкурсу оновлюється. Я знову отримала нові знання щодо роботи в БД та методики викладання теми.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякую за високу оцінку моєї праці! Чекаю нових зустрічей!
   З повагою, Табарчук Ірина

   Видалити
 2. Нами был пройден спецкурс по программированию на языке "PYTON". Все было хорошо, но: Слишком короткий курс, много чего непонятного, как для человека незнающего программировния в принципе, задач много, а времени мало. Было бы не плохо увеличить количество часов.

  ВідповістиВидалити
 3. Я, Скрипка С.О., пройшла спецкурс "Основи алгоритмізації та програмування на мові Pyton", група189, куратор Василенко Ю.М. Мені дуже сподобався спецкурс: багато корисної інформації, цікаві практичні завдання. Буду пробувати використовувати дані знання в своїй роботі. Спасибі.

  ВідповістиВидалити
 4. Я, Тепман Наталія Володимирівна, відвідувала спецкурс "Python". Мені дуже сподобався спецкурс: багато корисної інформації, цікаві практичні завдання. Буду пробувати використовувати дані знання в своїй роботі. Дякую.

  ВідповістиВидалити
 5. Отримали головні базові знання з основ програмування та алгоритмізації на мові Python, залишилося лише вдосконалити особисто свої знання з даної мови, а надалі впровадити в освітній процес в наших навчальних закладах. Дякуємо!!

  Сизько С.Ю.
  Борисенко В.Л.
  Бондаренко А.І.

  ВідповістиВидалити
 6. Я слухачка курсів інформатика група 189, пройшла спецкурс під назвою "Основи алгоритмізації та програмування", де на вивчення була запрпонована нова для мене мова програмування "Python". Надано багато цікавої та корисної інформації, яку можна використати на уроках та для підготовки учнів до олімпіад.

  ВідповістиВидалити
 7. Я, Луцька В.О. відвідувала курс "Основи алгоритмізації та програмування на мові Python". Спецкурс був дуже цікавий, сподіваюсь самостійно продовжу вдосконалення своїх умінь написання програм. Окремо хотілось відмітити роботу Старченко Л.М., яка доклала дуже багато зусиль для ознайомлення з новими інтерактивними сайтами для онлайн створення тестів в Kahoot. Починаючи з понеділка, буду використовувати набуті знання.

  ВідповістиВидалити
 8. Вітаю!
  Спецкурс «Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch», який я прослухала, виявився дуже цікавим і корисним не в останню чергу завдяки викладачу і куратору нашої групи №8 Табарчук Ірині Вікторівні. Дякую їй за це!

  ВідповістиВидалити
 9. Вітаю. Була слухачем спец. курсу "основи проектної діяльності у середовищі програмування scratch". Дуже задоволена, що обрала саме цю тему: інформація була викладена повно, а завдяки викладачу Табарчук І.В. сприймалася в 10 разів простіше. Ніколи навчання не було для мене таким приємним та цікавим. Дякую.

  ВідповістиВидалити
 10. Доброго дня! Я пройшла курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики з 09.01.2018 р. по 02.02.2018 р., група № 8, куратор Табарчук Ірина Вікторівна. Прослухавши спецкурс «Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch», я вдосконалила свої практичні навички, отримала багато ідей для проведення уроків, ознайомилася з новими, для себе, корисними сайтами. Дякую!

  ВідповістиВидалити
 11. Я слухачка курсів інформатика група 8, пройшла спецкурс під назвою «Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch». Надано багато цікавої та корисної інформації, яку можна використати на уроках та для підготовки учнів до олімпіад.

  ВідповістиВидалити
 12. Завдяки спецкурсу «Основи проектної діяльності у середовищі програмування Scratch» мені вдалося досить змістовно поглибити вміння використовувати середовище програмування Scratch у навчальному процесі, та поширити навички алгоритмізації та програмування для створення начальних ігрових проектів. Окрема подяка куратору групи Табарчук Ірині Вікторівні за надзвичайно цікаве подання матеріалу з використанням великої кількості креативних педагогічних прийомів.

  ВідповістиВидалити
 13. Доброго дня! Я, слухачка спецкурсу "Основи проектної діяльності програмування scratch". Мені дуже сподобався спецкурс: багато корисної інформації, цікаві практичні завдання.

  ВідповістиВидалити