Курси

До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікації!

Заповніть, будь ласка реєстраційну анкету!

116 коментарів:

 1. Я, слухач групи 170, куратор Табарчук І.В., була на курсах з 25.09.2017 по 03.11.2017. Курси пройшли інтенсивно, скучати було ніколи. Багато корисної інформації, матеріалів практичного використання. Дуже цікавим був спецкурс по мові програмування Piton, дійсно наочно були розглянуті різні за змістом завдання, що дає мені змогу запровадити вивчення основ цієї мови програмування з учнями на уроках інформатики. Також сподобалось те, що кожен з викладачів давав інтернет-посилання на різноманітні ресурси, які можна використовувати під час уроків, частиною з них можна навіть поділитися з колегами на педраді. Дещо нового дізналася і з методики викладання, особливо цікавими особисто для мене, як вчителя середньої та старшої школи, були прийоми роботи у початковій школі. Взагалі вважаю, що курси пройшла недарма, і з задоволенням повернусь на навчання через кілька років ))

  ВідповістиВидалити
 2. Ми, слухачі групи №170, Теницький Сергій, Субота Олена та Яловега Лідія проходили курси з з 25.09.2017 по 03.11.2017 під керівництвом Табарчук І.В. Отримали безліч корисної інформації, матеріал викладено на високому професійному рівні, що дозволило нам підвищити свій професійний рівень...також було надано методичну допомогу, та практичні заняття з питань НУШ і не тільки...Дуже дякуємо!!! =)

  ВідповістиВидалити
 3. Мы, слушатели группы 170 (куратор - Табарчук Ирина Викторовна), Черкасова Юлия Николаевна и Добролежа Юлия Владимировна. На протяжение курсов мы получали нужную нам информацию и материалы для работы. Те знания и умения, которые мы повторили и приобрели, будем использовать в своей практике. Выражаем благодарность всему педагогическому коллективу Академии.

  ВідповістиВидалити
 4. Я, слухач групи 170, куратор Табарчук І.В., був на курсах з 25.09.2017 по 03.11.2017. Курс корисний, наочний. Був необхідний розбір олімпіади задач з Excel та Power point. Робота в Lazarus. Цікава психологія та філософія і необхідний курс «Права». Курс Python с цікавими задачами на Qbit. Було багато цікавого та корисного. Дякую.

  ВідповістиВидалити
 5. Я,слухач курсів групи 170, Тиртишна О.І. хочу висловити подяку Табарчук І. В. Курси пройшли якось непомітно через корисний матеріал та цікаве викладання. Ососбливо сподобався спецкурс з програмування, дізналася багато нового для себе.
  Що стосується Армійського, то його лекція з національно-патріотичного виховання була не дуже вдалою, проведіть для нього курс з читання онлайн-лекцій.

  ВідповістиВидалити
 6. Я, слушатель группи 170, была на курсах з 25.09.2017 по 03.11.2017. Куратор группы Табарчук Ирина Викторовна. Все, что я услышала на курсах, было очень интересным и полезным для меня. Все преподаватели с большим знанием своего предмета вели занятия. Я значительно пополнила багаж своих знаний. Спасибо Ирине Викторовне, талантливому учителю, за методическую помощь, за прекрасную организацию курсов. Выражаю благодарность всему педагогическому коллективу Академии.
  Баталова Л.В.

  ВідповістиВидалити
 7. Спасибі за добре організовані курси з інформатики.

  ВідповістиВидалити
 8. Інформатика ГРУПА № 170. Я. Літвінова Ольга Василівна,була слухачем курсів з 25.09.17 - 29.09.17 та 30.10.17 - 03.11.17. Отримала багото нової корисної інформації, підвищила рівень обізнаності з тем "Нова українська школа: компетентнісний та персоніфікований підходи","Нове нормативне і навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в поточному навчальному році", "Особливості проектування та методика проведення уроку інформатики", "Інноваційні освітні технології на сучасному етапі реформування освіти", "Технології інклюзивної освіти", "Психологічні аспекти розвитку, навчання та виховання дитини в умовах навчального закладу". Новою приємною несподіванкою стали дистанційні курси і онлайн тест. Дякую всім викладачам, які є справжніми майстрами свого діла, викладають на високому професійному рівні, діляться своїм досвідом, знаннями та зібраною інформацією в електронному вигляді :).

  ВідповістиВидалити
 9. , слушатель группы № 170, время обучения с 25.09 по 03.11.2017, Чуйко И.А. прослушала курс повышения квалификации: были полезны все без исключения лекционные и практические занятия. Так же был полезен материал и онлайн-лекций, кроме последней 4 (25.10.2017) - не услышала, почти большей половины лекции. К недостаткам еще можно отнести - это очереди в женский туалет и буфет. Спасибо!

  ВідповістиВидалити
 10. Я, Макаренко О.Б, слухач групи 170, була на курсах з 25.09.2017 по 03.11.2017.Дізналася багато цікавої та корисної інформації. Дякую за курс!

  ВідповістиВидалити
 11. Мне очень понравились занятия на курсах (группа 170), особую благодарность хочется выразить нашему куратору Табарчук Ирине Викторовне. После общения с ней у меня каждый раз (я уже неоднократно была на ее лекциях) открывается новое дыхание, хочется работать, бежать к детям и пробовать что-то новое, желаю ей творческих успехов, благодарных учеников и курсантов.
  Особо хочется отметить новую форму работы - онлайн лекции, очень удобно и полезно. Больше всех мне понравилась онлайн лекция Паперновой Татьяны Валерьевны: прекрасная речь, все четко рассчитано по времени, интересная информация, качественная презентация! В который раз убеждаюсь, что секция информатиков самая лучшая, прекрасно организованная и качественная!!!

  ВідповістиВидалити
 12. Я слухачка курсів (інформатика, математика, група 204, куратор Василенко Юлія Миколаївна). З 13.11 по 24.11.2017 відвідувала лекції та практичні заняття. Кожне заняття дуже корисне та прекрасно проведено. Взагалі вдало добрані теми занять. Скільки цікавого ми зробили разом з викладачами, працюючи групою ! Скільки взяли собі на замітку ! Хочеться все реалізувати в своїй роботі ! Дуже вдячна за таку організацію курсів.

  ВідповістиВидалити
 13. Інформатика, математика, група 204, куратор Василенко Юлія Миколаївна. Я, кондратенко Ю.Ю. була слухачем курсів з 13.11 - 17.11 та з 20.11 - 24.11. На лекціях отримала дуже багато корисної та цікавої інформації (те чого не знайдеш у підручниках та посібниках). Особливо сподобались практичні заняття та наші викладачі. Вже почала використовувати набуті знання у своїй роботі. Вдячна педагогічному колективу Академіїї та особисто Василенко Юлії Миколаївні та Табарчук Ірині Вікторівні.

  ВідповістиВидалити
 14. Я, Скрипка С.О., пройшла куси з 23.10.17 по 01.12.17 "Інформатика", група189, куратор Василенко Ю.М. Мені дуже сподобались курси: багато корисної інформації, цікаві практичні завдання, актуальний спецкурс. Спасибі всьому пед. колективу Академії та особливо Василенко Ю.М., Табарчук І.В., Старченко Л.М..

  ВідповістиВидалити
 15. Информатика группа №189, куратор Василенко Ю.Н. Мы были слушателями курсов с 23.10-1.12.2017. Получили: много полезной и интересной информации; большой объем материала для новых достижений при своей работе. Все знания были закреплены практикой что есть немаловажным фактором для человека.

  ВідповістиВидалити
 16. Курси підвищення кваліфікації були насичені інформацією.Ефективно та оптимально використаний час навчання.

  ВідповістиВидалити
 17. Група 189. Курси Інформатика. Куратор Василенко Юлія Миколаївна. Кожна пара дуже корисна та прекрасно проведена. Хочу щиро подякувати викладачам, талановитим майстрам свого діла, висококласним професіоналам. Дуже сподобалось, що викладачі діляться своїми наробками в електроному вигляді і відкриті для спілкування, готові допомогти, підказати. Особливо світлі і позитивні враженння від Табарчук Ірини Вікторівни і Василенко Юліі Миколаївни.

  ВідповістиВидалити
 18. Я, Скрипка С.О., пройшла куси з 23.10.17 по 01.12.17 "Інформатика", група189, куратор Василенко Ю.М. Мені дуже сподобались курси: багато корисної інформації, цікаві практичні завдання, актуальний спецкурс. Спасибі всьому пед. колективу Академії та особливо Василенко Ю.М., Табарчук І.В., Старченко Л.М..

  ВідповістиВидалити
 19. Курси підвищення кваліфікації за напрямом "Інформатика" пройшли дуже творчо та продуктивно. Багато нової інформації дізналася для себе, яку буду використовувати в майбутньому. Дякую за плідну співпрацю!!!!

  ВідповістиВидалити
 20. Підвищення кваліфікації досягнули поставленої освітньої мети та пройшли у атмосфері співробітництва та творчості.Дали змогу познайомитися, поспілкуватися, обмінятися досвідом з колегами. Дякуємо куратору Василенко Ю.М. всім викладачам та колегам.

  Борисенко В.Л.
  Бондаренко А.І.
  Сизько С.Ю.

  ВідповістиВидалити
 21. Я слухачка групи 189, куратор Василенко Ю.М., вдячна за змістовні курси, їх насиченість. Я пропоную на подібних курсах збільшити онлайн лекції. Деякі лекуії не предметного циклу, я вважаю викреслити з курсу, такі як, філософія. Пропоную збільшити лекції з психології та за спеціальністтю. Набуті знання обов'язково використаю на своїх уроках.
  з повагою, Вознюк Л.В.

  ВідповістиВидалити
 22. Я слухачка курсів інформатика група 189, куратор Василенко Юлія Миколаївна. З 23.10 по 01.12.2017 відвідувала лекції та практичні заняття, на яких отримала багато корисної інформації. Цікаві теми занять. Інформацію, отриману на курсах, буду використовувати у своїй педагогічній діяльності. На кафедрі працюють дуже талановиті викладачі, які, особисто мене, своїм прикладом змогли надихнути на підвищення свого професійного рівня, виникло бажання впроваджувати та розробляти нові види діяльності на своїх уроках. Цього року сподобався розклад та тривалість занять. Був цікавим дистанційний курс лекцій. Хочеться подякувати за таку організацію!!!

  ВідповістиВидалити
 23. Я проходив курс підвищення кваліфікації, група №189, куратор Василенко Ю.М.. Був на курсах з 23.10.2017 по 1.12.2017. Курси пройшли продуктивно. Багато корисної інформації, матеріалів практичного використання. Дуже цікавим був спецкурс по мові програмування Python. Також сподобалось те, що кожен з викладачів давав інтернет-посилання на різноманітні ресурси, презентації, які можна використовувати під час уроків. Дещо нового дізнався і з методики викладання, особливо цікавими особисто для мене, як вчителя. Я вважаю, що курси пройшли продуктивно, і я отримав нові знання, які допоможуть мені у подальшій освітній діяльності.

  ВідповістиВидалити
 24. Я слухачка курсів (інформатика), куратор Василенко Ю.М. З 23.10.2017 по 01.12.2017 р. відвідувала лекції та практичні заняття. Отримала дуже багато потрібної та цікавої інформації. Кожне заняття дуже корисне та цікаво проведено. Особливо сподобались практичні заняття та наші викладачі. З понеділка починаю використовувати набуті знання у своїй роботі. Дуже вдячна педагогічному колективу Академії та особисто Юлії Миколаївні та Ірині Вікторівні.
  Тепман Н.В. (гр. 189)

  ВідповістиВидалити
 25. Я проходила курс підвищення кваліфікації, група №189, куратор Василенко Ю.М.. Була на курсах з 23.10.2017 по 1.12.2017. Курси пройшли продуктивно. Багато корисної інформації, матеріалів практичного використання. Також сподобалось те, що кожен з викладачів давав інтернет-посилання на різноманітні ресурси, презентації, які можна використовувати під час уроків. Дещо нового дізналася і з методики викладання. Я вважаю, що курси пройшли продуктивно, і я отримав нові знання, які допоможуть мені у подальшій освітній діяльності.
  Гриненко Ю.В., Сучкова О.О., Пухова А.В.

  ВідповістиВидалити
 26. Я слухачка курсів (інформатика), куратор Василенко Ю.М. З 23.10.2017 по 01.12.2017 р. відвідувала лекції та практичні заняття. Отримала дуже багато потрібної та цікавої інформації. Хотіла б дізнатись по-більше різних та цікавих сайтів, що можна використовувати у своїй вчительській діяльноссті. Кожне заняття дуже корисне та цікаво проведено.Дуже вдячна педагогічному колективу ХАНО.

  ВідповістиВидалити
 27. Доброго дня!
  Проходила куси підвищення клавіфікації за спеціальністтю "Інформатика", група189.
  Мені дуже сподобались заняття, багато нової та актуальної інформації, сучасні та креатичні практичні заняття, спецкурс з програмування взагалі - respect!
  Слова вдячності хочу адресувати таким викладачам, як: Василенко Ю.М., Табарчук І.В., Старченко Л.М.

  З повагою, вчитель інформатики А.С.Котенко ;-)

  ВідповістиВидалити
 28. Дякую за ВСІ відгуки! Викладачі стараються для вас :-)

  ВідповістиВидалити
 29. Слушатель группы 218, куратор - Василенко Ю. Н., курс "Інформатика коротко тривалий курс". Мне очень понравилась эта форма обучения, быстро и по сути. Ничего лишнего. Гораздо интереснее, быстрее и полезнее чем обычный курс (до этого я была на обычном курсе по английскому языку у Казачинер, и мягко говоря, это было не очень) А сейчас - понравалиось. Удобно и очень много полезной информации.

  ВідповістиВидалити
 30. Група 218. Курси Інформатика. Куратор Василенко Юлія Миколаївна. Кожна пара дуже корисна і була добре проведена. Хочемо щиро подякувати викладачам, талановитим майстрам свого діла, висококласним професіоналам. Дуже сподобалось, що викладачі діляться своїми електронними презентаціями,наробками, посібниками. Вони завжди готові допомогти, підказати інформацію. Особливо сподобались лекції Табарчук Ірини Вікторівни і Василенко Юліі Миколаївни.

  ВідповістиВидалити
 31. Доброго дня! Дуже задоволена короткотривалим курсом Інформатика. Вчителі компетентні, інформацію викладали зрозуміло и саме те що потрібно в роботі вчителя інформатики не фахівця. Дякуємо за гарну отмосферу и добре ставлення до нас куратора Василенко Ю. М.

  ВідповістиВидалити
 32. Доброго дня!
  Ми, слухачі курсів "Інформатика (короткотривалий курс)", куратор Василенко Ю.М., група 218. Дякуємо всім викладачам за цікаві лекції та практичні заняття. Особливо хотілося б відзначити заняття Табарчук І.В., Василенко Ю.М., Оліфіренко Н.В., Гриневич А.І.
  Бажаємо вам всім творчого натхнення, креативних слухачів та гарного настрою!
  З повагою, вчителі інформатики Нечипоренко Т.П., Ситник Ю.П., Вакуленко Л.Л.

  ВідповістиВидалити
 33. Доброго дня!
  Ми, слухачі курсів підвищення кваліфікації "Інформатика та математика", куратор Василенко Ю.М., група 204. Дякуємо всім викладачам за змістовні лекції, цікаві практичні заняття, незабутню педагогічну практику. Особливі слова вдячності Табарчук І.В., Поповій Т.В., Василенко Ю.М., Старченко Л.М..
  Бажаємо Вам творчої наснаги та нових здобутків. Вітаємо з наступаючими новорічними та різдвяними святами.
  З повагою, вчителі математики та інформатики Котелевець Н.А., Молчанова О.Ю.

  ВідповістиВидалити
 34. Доброго дня!
  Проходили курси з інформатики та математики, отримали багато нової та актуальної інформації, відвідали супер практичні заняття студії "Винахідник". Дякуємо куратору Василенко Ю.М. всім викладачам та колегам.
  Якубовська Н.В., Полтавська О.В.

  ВідповістиВидалити
 35. Доброго дня. Дякую за курси та приємно проведений час. Багато нового дізналась та згадала що вже знала. Куратор курсу Юлія Миколаївна сама краща, велике їй спасибі. 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

  ВідповістиВидалити
 36. Слухачі групи 204, Інформатика та математика, куратор Василенко Юлія Миколаївна. Виражаємо подяку всім викладачам, які проводили корисні, цікаві лекції та надали методичні матеріали у електронному вигляді. Особлива подяка нашому куратору, Юлії Миколаївні та Людмилі Миколаївні, за неймовирну педагогічну практику, а саме "Робототехніка та STEM,STIAM,STRIM" у студії "Винахідник". З повагою Кондратенко Юлія та Архіпова Анна))))))

  ВідповістиВидалити
 37. Доброго дня!
  Ми, слухачі курсу "Інформатика та математика", куратор Василенко Ю.М., група 204 щиро дякуємо за просту, гостеприємну обстановку, яку створили викладачи слухачам курсу. Бажаємо всього найкращого викладачам за цікаві сучасні лекції та практичні заняття.
  З повагою вчителі Дараган К.В. та Бондарєва Т.В.

  ВідповістиВидалити
 38. Доброго дня. В цьому році я відвідала перші свої курси підвищення кваліфікації, мені дуже сподобалось, я дізналась для себе багато нового. Лекції вчителів з великим досвідом роботи надихнули на нові досягнення. Відвідування клубу "Винахідник" дав нам можливість відчути себе знову дітьми та трішечки програмістами. Велике Вам спасибі.

  ВідповістиВидалити
 39. Доброго дня!😁 Слухачка бінарних курсів інформатика та математика,група 204. На курсах підвищення кваліфікації вперше.Дуже задоволена якістю викладання. Для меня ці курси були дуже інформативними і насиченими,на кожній парі ми дізнаватися все більше і більше нового. Куратор, Василенко Юлія Миколаївна для нас готувала постійно щось цікаве. Дуже сподобалися заняття в студії "Винахідник,які пов'язані з робототехнікою. P.S.Хочеться повертатися в академію,вчитися!🤗😘👍 З наступаючим святами!!@

  ВідповістиВидалити
 40. Доброго дня! Я вперше пройшла курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики, група № 8, куратор Табарчук Ірина Вікторівна. Дякую викладачам за отримані знання. Заняття цікаві, насичені новим матеріалом, гарно продумана подача матеріалу.

  ВідповістиВидалити
 41. Я, слухач курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Інформатика», проходив курси з 09.01.2018 по 02.02.2018 (куратор групи Табарчук І.В.). Хочу подякувати КВНЗ «ХАНО» за якісну організацію нашого навчання. Викладачу Табарчук І.В. вдячний за велику кількість цікавих ідей для проведення уроків, практичну спрямованість поданого навчального матеріалу. Дуже корисна інформація була надана викладачем ВасиленкоЮ.М. на практичних заняттях. Всі викладачі курсів залишали нам, слухачам, багато матеріалу (презентації, посилання на сайти, роздатковий матеріал та ін.) за темами своїх лекцій.
  В групі панувала атмосфера дружби та співробітництва, досвід колег допоміг вирішити багато методичних питань.

  ВідповістиВидалити
 42. Вітаю!
  Я була слухачем курсів гр.№8.
  Сподобалося те, що до навчання були залучені викладачі педагогічного університету.
  Ці пари були дуже інформативними.
  Нажаль ми не відвідали клуб "Винахідник" з робототехніки. Це було б дуже цікаво.
  Велике спасибі нашому куратору Табарчук Ірині Вікторівні за безцінні методичні поради і досвід!

  ВідповістиВидалити
 43. Вітаю! Слухачка курсів підвищення кваліфікації вчителів за напрямом “Інформатика” , гр.8. На курсах не вперше. Як завжди отримала для себе дуже багато корисної та змістовної інформації. Висловлюю подяку всим викладачам які проводили цікаві лекції та надали змістовну методичну допомогу.Окрема подяка куратору Табарчук І.В. викладачу секції інформаційних технологій в освіті за змістовну інформацію, конпетентність, досвідченість, людяність та гумор... Успіхів в роботі!!!

  ВідповістиВидалити
 44. Вітаю. Була слухачем курсів з інформатики вперше. Враження досить незабутні: велика кількість корисної та актуальною інформації, чудові викладачі-лектори. Інформація подавалася грамотно та доступно. Навчанням задоволена. Дякую.

  ВідповістиВидалити
 45. Вiтаю.
  Проходила куси підвищення клавіфікації за спеціальністтю "Інформатика", група 8
  Мені дуже сподобались заняття, багато нової та актуальної інформаціi.
  Слова вдячності хочу адресувати таким викладачам, як: Василенко Ю.М., Табарчук І.В..

  ВідповістиВидалити
 46. Выражаю свою огромную признательность и благодарность организаторам и кураторам курсов за прекрасное психолого-педагогическое сопровождение. Непрерывность и системность, обеспечение положительного эмоционального самочувствия, индивидуальный подход и междисциплинарное взаимодействие. Все эти принципы были реализованы в ходе обучения.
  Отдельное спасибо выражаю Ирине Викторовне за профессиональное, чуткое, внимательное, терпеливое отношение ко всем слушетелям!

  ВідповістиВидалити
 47. Я, слухач курсів "Інформатика" з 09.01.2018 по 02.02.2018 дуже вдячна куратору Табарчук І. В. за професіоналізм, методичну допомогу, за незабутнє проведення часу в ХАНО!!!!
  ВИ НАЙКРАЩА!!!!😗😗😗🤗🤗🤗

  ВідповістиВидалити
 48. Добрый день. Очень понравилась атмосфера работы, все занятия были интересные, креативные, познавательные нацеленные на практическую деятельность. Хочу отдельно отметить куратора Табарчук И. В., за её профессиональное педагогическое мастерство, при изложении учебного материала. С нетерпение жду новых курсов. Огромное Вам спасибо!!!

  ВідповістиВидалити
 49. Дуже вдячна академії за організацію курсів та чудових викладачів, особливо Табарчук Іріні Вікторовні. Ще мені сподобались дистанційні курси, професійно зроблені, цікаві теми, відчувається майстери своєї справи. Велике дякую, сподіваюсь на подальшу співпрацю.

  ВідповістиВидалити
 50. Я слушательница курсов "Информатика" с 9.01.2018. Курсы прохожу уже 3-й раз. Спасибо преподавателем Табарчук И.В., Старченко Л.Н., Власенко Ю.Н. за профессиональные и интересные занятия.

  ВідповістиВидалити
 51. Вітаю! Слухачка курсу підвищення кваліфікації за спеціальністю "Інформатика" з 09.01.2018 по 02.02.2018 рік. Дуже вдячна викладачам за сумлінну працю і цікаву подачу зі змістовим матеріалом. Велике спасибі нашому куратору Табарчук Ірині Вікторівні за гарну атмосферу, безцінні методичні поради і досвід!

  ВідповістиВидалити
 52. Огромное спасибо за курсы повышения квалификации Информатика (краткосрочний курс). Понравилась все и все. Очень порадовало содержание курса, атмосфера работы на занятиях, педмастерство преподавателей. Хочу отдельно отметить куратора Василенко Ю.Н., а также преподавателей Табарчук И. В., Пономареву Н.А., Старченко Л.Н. за их профессионализм. Есть одно пожелание: добавить еще часов за счет пятницы (2-3) для дифференцированных практических занятий на закрепление материала. Ще раз дуже ДЯКУЮ! ДО новых встреч!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо за отзыв! Ждем на курсах через 5 лет, а может и раньше :-)

   Видалити
 53. Добрий день!Висловлюю щиру подяку за людяність та професіоналізм Василенко Юлії Миколаївні, Табарчук Ірині Вікторівні, Старченко Людмилі Миколаївні, Бондаренко Надії Василівні! З повагою слухач курсів №35

  ВідповістиВидалити
 54. Вітаю!
  Відвідала курси підвищення кваліфікації з інформатики у початкових класах (група 57).
  Заняття були дуже змістовними. Кожна пара була дуже цікавою, захоплюючою, багато питань залишилось у минулому. Дякую викладачам за отримані знання!

  ВідповістиВидалити
 55. Вітаю!
  Група 57 (05.03.2018-29.03.2018).
  Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, курсантів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань. Значним плюсом у навчанні є широкий спектр знань, які слухачі отримують у ході навчання. Знову і знову вражає зрозумілий виклад інформації викладачами. Дякую вам велике. Сподіваюсь на чергову зустріч через 5 років (можна і раніше :) )

  ВідповістиВидалити
 56. Сергій Голощапов
  Група №57
  Велика та щира вдячність викладачам нашого короткотривалого курсу, та особлива подяка нашому куратору Табарчук І. В.Видно, що у викладача багатий досвід у викладанні предмета. Розповідає так, що одразу все розумієш !)))) Доступним язиком !!! Смогла відразу об'єднати колектив. МОЛОДЕЦЬ !!! Людина з ВЕЛИКОЇ букви, та дуже гарна жінка !!)

  ВідповістиВидалити
 57. Доброго дня! Ми пройшли курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики з 05.03.2018 р. по 29.03.2018 р., група № 57, куратор Табарчук Ірина Вікторівна.
  Під час проходження курсів була надана можливість: поглибити свої знання з методики викладання інформатики
  Цікавими, змістовними, практично наповненими, емоційно забарвленими були лекції. Вони дозволили не тільки розширити кругозір з питань сучасних підходів до організації освітнього процесу в початковій школі на уроках інформатики, а й прийняти участь в обговоренні проблем, що виникають в роботі з молодшими школярами. Велика увага була приділена саме практичній діяльності вчителя. Кожна лекція жваво обговорювалась, адже кожен із нас побачив багато цікавих моментів, міг висловити свою думку та отримати дружні поради досвідчених педагогів
  Бєлих Надія, Кіпаренко Ганна, Лиховоз Вікторія

  ВідповістиВидалити
 58. Група 57
  Супер курси, супер викладачі, дуже вдячний за наданий досвід. Особлива подяка Табарчук І.В., Ви неперевершені. Всім успіхів

  ВідповістиВидалити
 59. Сидоренко Л.Д., Терещенко Л.О., Іванова Л.П.
  Група 57 (05.03.2018-29.03.2018), куратор та викладач спецкурсу - Табарчук І.В.
  Доброго дня!Вдячні за прослуханий курс. Отримали багато корисної інформації. Виклад теоритичного і практичного матеріалу був проведений в цікавій формі. Всього Вам найкращого. До нових зустрічей.

  ВідповістиВидалити
 60. Большое спасибо за интересные и познавательные курсы повышения квалификации учителей информатики в начальной школе. Очень порадовало содержание курса, атмосфера работы на занятиях, педмастерство преподавателей. Хочу отдельно отметить куратора Табарчук И. В.за создание хорошей атмосферы, полезные методические советы и опыт. Группа 57. 29.03.2018

  ВідповістиВидалити
 61. Вітаю!
  Викликає велике захоплення виклад матеріалу на нашому короткотривалому курсі "Інформатика в початкових класах". Дякуємо викладачам за людяне відношення до слухачів. Особливо хочеться подякувати нашому куратору - Табарчук Т.І, людині з великої літери. Вже протягом багатьох років вона проводить, направляє, підтримує людей у великому океані інформації. Виклад матеріалу завжди актуальний, корисний та цікавий. Бажаємо Вам залишатися такою щирою, відкритою, творчою, сповненою натхнення та бажання ділитися своїм досвідом з іншими.
  До нових зустрічей!
  Група №57 Лошак Юлія, Баришнікова Олена.

  ВідповістиВидалити
 62. Наталия Бахметьева та Виктория Жучкова29 березня 2018 р. о 09:19

  Приветствуем!
  Группа №57
  Огромное спасибо за курсы повышения квалификации Информатика.Хотим отдельно отметить куратора Табарчук И. В., за её профессиональное педагогическое мастерство, при изложении учебного материала. Получили много новой и актуальной информации. Мы считаем, что курсы прошли продуктивно, которые помогут нам в будущем учебной деятельности. А также, спасибо Василенко Ю.Н., Старченко Л.Н. за профессиональные и интересные занятия.

  ВідповістиВидалити
 63. Курсы нужны, полезны, интересны. Спасибо вам за доступное изложение информации.
  группа 57. Черноусов Володимир Олександрович.

  ВідповістиВидалити
 64. Доброго дня! Були слухачами курсу "Інформатика в початкових класах". Дуже задоволені. Подяка всім викладачам особливо нашому куратору Табарчук І.В. Навчання було для нас таким приємним та цікавим, а отримані знання корисними. Дякуємо. Слухачі М.О.Нерадько і А.І.Шевченко.

  ВідповістиВидалити
 65. Дякуємо викладачам курсів за змістовне та зрозуміле викладання матеріалу. Отримали багато корисної інформації з програмування, підвищили свій професійний рівеь. Особлива подяка, нашому куратору Табарчук І.В, яка викладає матеріал у доступній формі.
  Слухачі групи № 57 Рєпкіна Г.А, Луценко Л.М, Лісова О.П.

  ВідповістиВидалити
 66. Дякуємо за курси!
  Чудова робоча атмосфера, приємне спілкування, корисна для роботи інформація, поповнення досвіду цікавими матеріалами, чуйні та досвідчені викладачі. Викладачі курсів залишали нам, слухачам, багато матеріалу (презентації, посилання на сайти, роздатковий матеріал та ін.) за темами своїх лекцій.
  Курси відвідували з задоволенням. Бажаємо Вам отримувати задоволення від своєї праці.
  Група 57 (05.03.2018-29.03.2018) куратор Табарчук І.В.
  Слухачі: Богмацер С.В., Гоголь Р.Б., Сусла Я.Л.

  ВідповістиВидалити
 67. Вітаємо! Ми, слухачі курсу "Інформатика" у початкових класах, Сіренко Л.Д. та Білан В.М., щиро вдячні викладачам за цікавий і доступний матеріал. Будемо активно завтосовувати отримані знання у своїй педагогічній діяльності. Дякуємо!:)

  ВідповістиВидалити
 68. Вітаю!
  Хочу висловити подяку викладачам ХАНО і Табарчук І.В. за проведені курси. Дякуючи вам час був проведений корисно та плідно. Дізналися багато цікавого і нового. Особлива подяка Табарчук І.В. за цікаво викладений матеріал, добре відношення до слухачів, гумор. Дуже задоволена, що потрапила на ці курси.
  Група №57 Єрьоменко Н.В.

  ВідповістиВидалити
 69. Вітаю!
  Викликає велике захоплення виклад матеріалу на нашому короткотривалому курсі "Інформатика в початкових класах". Дякуємо викладачам за людяне відношення до слухачів. Особливо хочеться подякувати нашому куратору - Табарчук І.В., людині з великої літери. Вже протягом багатьох років вона проводить, направляє, підтримує людей у великому океані інформації. Виклад матеріалу завжди актуальний, корисний та цікавий. Бажаємо Вам залишатися такою щирою, відкритою, творчою, сповненою натхнення та бажання ділитися своїм досвідом з іншими.
  До нових зустрічей!
  Група №57 Лошак Юлія, Баришнікова Олена.

  ВідповістиВидалити
 70. Доброго дня! Вас вітає слухач курсів "Інформатики в початковій школі" Желновач Альона Василівна. Дякуємо викладачам курсів за змістовне та зрозуміле викладання матеріалу. Отримали багато корисної інформації. Бажаю Вам всього найкращого. До нових зустрічей.

  ВідповістиВидалити
 71. Висловлюваємо подяку викладачам курсу " Інформатика в початкових класах". Курс цікавий, змістовний, доступний. Здобули багато корисних вмінь та навичок для використання у своїй практичній діяльності. Особлива вдячність куратору курсу Табарчук І.В., викладачам Гезей О.М., Василенко Ю.М..
  Мухіна Т.О., Сухіцький В.П., Кравцова О.М. Група № 57

  ВідповістиВидалити
 72. Добрий день!Висловлюваємо подяку викладачам короткотривалого курсу " Інформатика в початкових класах". Курс цікавий, змістовний, доступний. Здобули багато корисних вмінь та навичок для використання у своїй практичній діяльності. Особлива вдячність куратору курсу Табарчук І.В. До нових зустрічей!

  ВідповістиВидалити
 73. Я, слухач групи 78 короткотривалого фахового курсу "Інформатика" в початковій школі Чернявська Лариса Миколаївна щиро вдячна викладачам за цікавий і доступний матеріал. Буду активно завтосовувати отримані знання у своїй педагогічній діяльності. Дякую!:)

  ВідповістиВидалити
 74. Я пройшла навчання на короткотривалому фаховому курсі "Інформатика в початковій школі" з 16 по 20 квітня 2018р. Хочу висловити щиру подяку кураторові Табарчук Ірині Вікторівні та іншим викладачам Василенко Ю.М., Гезей О.М., Ротфорт Д.В., Старченко Л.М. і Разводовій Т.О. за дуже цікаві та інформативні лекції та практичні заняття. Отримала свіжі ідеї для подальшої роботи та задоволення від спілкування з колегами. Але, як то кажуть, "хорошо, но мало". Дуже б хотілося, щоб курс був довшим.

  ВідповістиВидалити
 75. Висловлюю подяку викладачам короткотривалого фахового курсу " Інформатика" в початкових класах. Курс цікавий, змістовний, доступний. Дуже сподобалось, що курс тривав лише тиждень. Особлива вдячність куратору курсу Табарчук Ірині Вікторівні. Бажаю Вам всього найкращого. До нових зустрічей.

  ВідповістиВидалити
 76. Велика подяка викладачам короткотривалого курсу "Інфотрматика в початкових класах" і куратору групи 78 Табарчук І.В. за цікавий, доступний,інформативний виклад теоретичного та практичного матеріалу курсу.Здобула під час занять багато нових необхідних знань, вмінь і навичок. Вдохновили на нові ідеї та творчі думки. Дякую!

  ВідповістиВидалити
 77. Шановні колеги!Щиро дякую вам за надану можливість підвищити свої знання.Опанувала багато навичок.Дякую за цікаві за змістовні лекції.

  ВідповістиВидалити
 78. Добрий день! Я, слухач групи №78 короткотривалого фахового курсу "Інформатика" в початковій школі Зайцева Ірина Миколаївна щиро вдячна викладачам і всім працівникам ХАНО за доброзичливе ставлення, допомогу, цікаві і змістовні лекції. Я здобула багато корисної інформації, які буду використовувати у своїй роботі. Особливу вдячність куратору групи Табарчук І.В. До нових зустрічей!

  ВідповістиВидалити
 79. Короткотривалі курси підвищення кваліфікації за напрямом "Інформатика в початковій школі" пройшли дуже творчо та продуктивно. Багато нової інформації дізналася для себе, яку буду використовувати в роботі. Особлива вдячність куратору курсу Табарчук І.В. (група 78)

  ВідповістиВидалити
 80. Хочу висловити подяку викладачам ХАНО та куратору курсу Табарчук І.В. за проведений короткотривалий фаховий курс "Інформатика" в початкових класах. Дякуючи вам час був проведений корисно та плідно. Дізналася багато цікавого і нового.

  ВідповістиВидалити
 81. Добрий день! Я, слухач групи №78 короткотривалого фахового курсу "Інформатика" в початковій школі Зайцева Ірина Миколаївна щиро вдячна викладачам і всім працівникам ХАНО за доброзичливе ставлення, допомогу, цікаві і змістовні лекції. Я здобула багато корисної інформації, які буду використовувати у своїй роботі. Особливу вдячність куратору групи Табарчук І.В. До нових зустрічей!

  ВідповістиВидалити
 82. Вітаю!
  Щиро вдячна викладачам курсу "Інформатика в початкових класах" за цікаве , змістовне навчання. Здобула багато практичних навичок. Дякую кураторові з великої літери - Табарчук Ірині Вікторовні, за розуміння людяність та корисний для роботи матеріал.
  Натхнення, нових слухачів!
  Група № 78 Пономаренко Ж.В.

  ВідповістиВидалити
 83. Короткотривалі курси підвищення кваліфікації за напрямом "Інформатика в початковій школі" пройшли дуже творчо та продуктивно. Багато нової інформації дізналася для себе, яку буду використовувати в роботі. Особлива вдячність куратору курсу Табарчук І.В. (Лазуріна Л.В. група 78)

  ВідповістиВидалити
 84. Дуже вдячна всім викладачам короткотривалого фахового курсу " Інформатика" в початкових класах, у якому я пройшла навчання з 16 по 20 квітня 2018р.Отримала свіжі ідеї для подальшої роботи, прослухала дуже цікаві та інформативні лекції та попрацювала практично.Буду активно завтосовувати отримані знання у своїй педагогічній діяльності.Бажаю Вам всього найкращого та подальшого розвитку цього курсу! Дякую!

  ВідповістиВидалити
 85. Я Терещенко Євгенія, слухач групи 78, короткотривалого фахового курсу" Інформатика" в початковій школі, куратор Табарчук І.В. Дякуючи цікавому і змістовному курсу, я матиму змогу викладати інформатику в початкових класах. Висловлюю подяку всім викладачам за цікаву інформацію, практичні заняття, розуміння.

  ВідповістиВидалити
 86. Я, слухачка групи №78, Сисенко Тетяна Василівна проходила курси з 16.04.2018 по 20.04.2018 під керівництвом Табарчук І.В. Отримала безліч корисної інформації, матеріал викладено на високому професійному рівні, що дозволило мені підвищити свій професійний рівень.Дуже дякую!!!

  ВідповістиВидалити
 87. Я Сисоєва Лілія Олександрівна, слухач групи 78, короткотривалого фахового курсу" Інформатика" в початковій школі, куратор Табарчук І.В. Дуже дякую викладачам за змістовну роботу, а куратору за чудове ставлення до нас. Сподіваюсь на подальшу співпрацю.

  ВідповістиВидалити
 88. Я, Різник Світлана Вікторівна, слухачка курсів групи 78 короткотривалого фахового курсу "Інформатика" в початковій школі, проходила навчання з 16 по 20 квітня 2018 року. Дякую всім викладачам курсу - Табарчук І.В., Василенко Ю., Старченко Л.М. за цікавий, пізнавальний матеріал, якісне проведення навчальних занять, ознайомлення з новинками у світі інформатики. Відвідую курс уже другий раз і кожного разу отримую тільки гарні знання і приємне спілкування. Бажаю всього найкращого і гарних слухачів у майбутньому.

  ВідповістиВидалити
 89. Доброго дня, шановні колеги! Я висловлюю велику вдячність за надану мені можливість отримати нові знання, пізнати масу цікавої, корисної інформації. Отримала велике задоволення від спілкування з грамотними викладачами. Всі викладачі індивідуально підходять до кожного слухача. Інформацію доводять до слухачів в полному обсязі. Багато позитивних емоцій! Велика вдячність Табарчук Ірині Вікторівні за професіоналізм, якість навчання, творчій підхід в наданні матеріалу. Велике Дякую.
  З повагою, Лутовінова Кіра Володимирівна.

  ВідповістиВидалити
 90. Короткотривалий фаховий курс "Інформатика в початкових класах" побудовано з раціонально розподіленим часом. Структура лекцій надає можливість отриманий методичний матеріал відразу практично опрацювати. Я висловлюю подяку викладачам курсу, за їх ретельну підготовку і добір актуального матеріала для лекцій.Бажаю отримувати позитивні емоції під час роботи з вашими слухачами.

  ВідповістиВидалити
 91. Була слухачем курсів "Інформатика" в початковій школі, група 78. Все сподобалось, лекції, практикуми. Дізналась багато нового саме для своєї роботи на уроках. Особливо дякую куратору групи Табарчук І. В., бо її заняття були найкориснішими для безпосередньої роботи на уроках.

  ВідповістиВидалити
 92. Ірина Барчан20 квітня 2018 р. о 11:26

  Я пройшла навчання на короткотривалому фаховому курсі "Інформатика в початковій школі" з 16 по 20 квітня 2018р. Хочу висловити щиру подяку кураторові Табарчук Ірині Вікторівні та іншим викладачам Василенко Ю.М., Гезей О.М., Ротфорт Д.В., Старченко Л.М. і Разводовій Т.О. за дуже цікаві та інформативні лекції та практичні заняття. Чудова робоча атмосфера, приємне спілкування, корисна для роботи інформація, поповнення досвіду цікавими матеріалами. Викладачі курсів залишали нам, слухачам, багато матеріалу (презентації, посилання на сайти). Бажаю Вам всього найкращого. До нових зустрічей.

  ВідповістиВидалити
 93. Доброго дня, шановні колеги! Я була слухачем короткотривалого курсу "Інформатика" в початкових класах з 16 по 20 квітня 2018 року. Висловлюю щиру подяку кураторові Табарчук Ірині Вікторівні та іншим викладачам за лекційні та практичні заняття. Було дуже багато корисної інформації для роботи. Бажаю Всім всього найкращого.

  ВідповістиВидалити
 94. Огромное спасибо за интересные занятие, которые дали не только теоретический материал, но и что важно - практические навыки!!!!
  Группа 53
  20.09.2018

  ВідповістиВидалити
 95. Короткотривалі курси з "Інформатики" у вересні місяці пройшли дуже цікаво. Всім велике дякую за доступну інформацію, яку я буду використовувати при викладанні предмета. Слухач групи 53.

  ВідповістиВидалити
 96. Був на короткотривалих курсах з інформатики (з 24.09 по 28.09). Курси дуже сподобались, корисно, цікаво, а головне, заняття тільки по профільному предмету! Дякую)

  ВідповістиВидалити
 97. Доброго дня, шановні колеги! Ми пройшли навчання на додатковому короткотривалому курсі для підвищення кваліфікації "Інформатика" з 24.09. по 28.09.2018. Тематика лекцій та практичних занять була змістовною. Дякуємо усім викладачам та нашому куратору Василенко Ю.М. за цікаво та корисно проведений час. Бажаємо всім Вам і нам плідної праці, слухняних учнів (таких як ми) та натхнення у подальшій роботі. З повагою, слухачі групи 53.

  ВідповістиВидалити
 98. Короткотривалі курси з "Інформатики" у вересні місяці пройшли дуже цікаво. Всім велике дякую за доступну інформацію, яку я буду використовувати при викладанні предмета. Слухач групи 53.

  ВідповістиВидалити
 99. Короткотривалі курси з "Інформатики" у вересні місяці пройшли дуже цікаво. Всім велике дякую за доступну інформацію, яку я буду використовувати при викладанні предмета. Слухач групи 53.

  ВідповістиВидалити
 100. Дякуємо всім викладачам курсу - Василенко Ю.М., Табарчук І.В.,Старченко Л.М., Олефіренко Н.В., Пономарьовій Н.О. за змістовний, цікавий, корисний матеріал, який був викладений на високому професійному рівні.
  Слухачі короткотривалих курсів групи 53.

  ВідповістиВидалити
 101. Доброго дня! Ми слухачі курсів групи 53 від 24-28.09.2018. Хочемо висловити подяку всім викладачам за змістовні, корисні та цікаві лекції. Хотілось би відмітити заняття з Старченко Л.М. та Василенко Ю.М.

  З повагою, Олім Д.Ю. та Красніова Н.В.

  PS:Дякуємо за теплу та дружню атмосферу.

  ВідповістиВидалити
 102. Дякуємо усім викладачам за цікаві лекції.Змістовна тематика та практичні заняття,насичений та цікавий спецкурс "Основи алгоритмізація та програмування".
  Особливо спродобалися заняття Табарчук І.В. та Пономарьової Н.О.

  ВідповістиВидалити
 103. Автор видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 104. Доброго дня! Ми слухачі групи 127, куратор Василенко Юлія Миколаївна,бажаємо подякувати нашому куратору за вимогливість, тактовність та бажання створити для нас, слухачів, найбільш комфортні умови проходження курсів, надання нам професійно-корисної інформації. Досить корисним був спецкурс з Python. Але хотілося, щоб була можливість проходження спецкурсу для бажаючих дистанційно. Такі бажаючі є: ХЗОШ № 58, вчитель інформатики Осипенко Станіслав Анатолійович, osipenko.stanislav@gmail.com. Дякуємо за співпрацю.

  ВідповістиВидалити
 105. Доброго дня! Ми слухачі групи 127, куратор Василенко Юлія Миколаївна,бажаємо подякувати нашому куратору за вимогливість, тактовність та бажання створити для нас, слухачів, найбільш комфортні умови проходження курсів, надання нам професійно-корисної інформації. Досить корисним був спецкурс з Python. Але хотілося, щоб була можливість проходження спецкурсу для бажаючих дистанційно. Такі бажаючі є: ХЗОШ № 58, вчитель інформатики Осипенко Станіслав Анатолійович, osipenko.stanislav@gmail.com. Дякуємо за співпрацю.

  ВідповістиВидалити
 106. Доброго дня! Ми слухачі курсів групи 127 (інформатика)вдячні всім викладачам курсів за цікаві, пізнавальні, корисні та змістовні лекції, онлайн-лекції, практикуми, та заняття спецкурсу "основи алгоритмізації та програмування" та обмін досвідом. З повагою, Цікало Т.О., Дудка В.В., Татарнікова Н.В.

  ВідповістиВидалити
 107. Благодарю за интересные курсы. Понравились занятия проведённые преподавателями Старченко Л.Н., Табарчук И.В., Василенко Ю.М. Спецкурс pyhon доступно, продуктивно, интересно.

  ВідповістиВидалити
 108. Доброго дня! Ми слухачі курсів групи 127 висловлюємо подяку викладачам за цікаві та корисні лекції. Особлива подяка викладачам Василенко Ю.М.,Олефіренко Н.В., Пономарьовій Н.О., Разводовій Т.О. за змістовні заняття. Велику вдячність Старченко Л.М. та Ставицькому С.Б. за можливість самовдосконалення на тематичному спецкурсі. Бажаємо гарних слухачів у майбутньому.
  З повагою Кириченко Н.М., Оренко Н.В., Гришкін М.В.

  ВідповістиВидалити
 109. Дякую щороку за цікаві уроки, багато корисного для моїх майбутніх уроків інформатики винесла для себе. 201 група тепер генії.

  ВідповістиВидалити
 110. Огромное спасибо за интересные занятие, которые дали не только теоретический материал, но и что важно - практические навыки!!!!
  Завгородній Ю.Г., Руденко О.А., Куценко М.Є.

  ВідповістиВидалити
 111. Пройшла курс "Інформатика в початковій школі" пройшли дуже творчо та продуктивно, багато матерiалу буду використовувати в роботi.

  ВідповістиВидалити
 112. Дякуємо за лекції про хмарні технології та середовище Kahoot, особливо нашому куратору Василенко Юллії Миколаївні!!!

  ВідповістиВидалити
 113. Спасибо!!! Удачная подборка тем, много интересной и полезной информации. Особая благодарность преподавателям Василенко И.Н. и Табарчук И.В. за содержательную и познавательную подачу материала.

  ВідповістиВидалити
 114. Доброго дня! Ми слухачі групи 201 інформатика в початкових класів вислвлюємо подяку Василенко Юлії Миколаївні та Табарчук І В. за цікаві та змістовні заняття.

  ВідповістиВидалити
 115. Ми слухачі групи 201 дякуємо всім викладачам за корисні та цікаві лекції. Отримали нові знання та приємні враження. Всім здоров'я, творчих успіхів, натхнення, витримки. Особлива подяка нашому куратору Василенко Ю.М.
  До нових зустрічів!
  С повагою, Ніконова А.О., Семидочна Г.Г., Малько Л.П., Велика І.В., Таран В.І., Черепанова О.В.

  ВідповістиВидалити