Курси

Шановні колеги!

Відповідно до плану-графіку курсів підвищення кваліфікації  на  ІІ півріччя 2017/2018 навчального року у Центрі професійного розвитку працівників освіти КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" навчання слухачів за напрямом "Інформатика" відбудеться у такі терміни:


Обов'язкова анкета для слухачів (реєстраційна)
Вхідне діагностування 
Інформатика в початкових класах 
(корткотривалий курс)
05.03.18 - 09.03.18
26.03.18 - 29.03.18

Інформатика в початкових класах 
(короткотривалий курс)_
16.04.18 - 20.04.18
07.05.18 - 11.05.18


54 коментарі:

 1. Я, слухач групи 170, куратор Табарчук І.В., була на курсах з 25.09.2017 по 03.11.2017. Курси пройшли інтенсивно, скучати було ніколи. Багато корисної інформації, матеріалів практичного використання. Дуже цікавим був спецкурс по мові програмування Piton, дійсно наочно були розглянуті різні за змістом завдання, що дає мені змогу запровадити вивчення основ цієї мови програмування з учнями на уроках інформатики. Також сподобалось те, що кожен з викладачів давав інтернет-посилання на різноманітні ресурси, які можна використовувати під час уроків, частиною з них можна навіть поділитися з колегами на педраді. Дещо нового дізналася і з методики викладання, особливо цікавими особисто для мене, як вчителя середньої та старшої школи, були прийоми роботи у початковій школі. Взагалі вважаю, що курси пройшла недарма, і з задоволенням повернусь на навчання через кілька років ))

  ВідповістиВидалити
 2. Ми, слухачі групи №170, Теницький Сергій, Субота Олена та Яловега Лідія проходили курси з з 25.09.2017 по 03.11.2017 під керівництвом Табарчук І.В. Отримали безліч корисної інформації, матеріал викладено на високому професійному рівні, що дозволило нам підвищити свій професійний рівень...також було надано методичну допомогу, та практичні заняття з питань НУШ і не тільки...Дуже дякуємо!!! =)

  ВідповістиВидалити
 3. Мы, слушатели группы 170 (куратор - Табарчук Ирина Викторовна), Черкасова Юлия Николаевна и Добролежа Юлия Владимировна. На протяжение курсов мы получали нужную нам информацию и материалы для работы. Те знания и умения, которые мы повторили и приобрели, будем использовать в своей практике. Выражаем благодарность всему педагогическому коллективу Академии.

  ВідповістиВидалити
 4. Я, слухач групи 170, куратор Табарчук І.В., був на курсах з 25.09.2017 по 03.11.2017. Курс корисний, наочний. Був необхідний розбір олімпіади задач з Excel та Power point. Робота в Lazarus. Цікава психологія та філософія і необхідний курс «Права». Курс Python с цікавими задачами на Qbit. Було багато цікавого та корисного. Дякую.

  ВідповістиВидалити
 5. Я,слухач курсів групи 170, Тиртишна О.І. хочу висловити подяку Табарчук І. В. Курси пройшли якось непомітно через корисний матеріал та цікаве викладання. Ососбливо сподобався спецкурс з програмування, дізналася багато нового для себе.
  Що стосується Армійського, то його лекція з національно-патріотичного виховання була не дуже вдалою, проведіть для нього курс з читання онлайн-лекцій.

  ВідповістиВидалити
 6. Я, слушатель группи 170, была на курсах з 25.09.2017 по 03.11.2017. Куратор группы Табарчук Ирина Викторовна. Все, что я услышала на курсах, было очень интересным и полезным для меня. Все преподаватели с большим знанием своего предмета вели занятия. Я значительно пополнила багаж своих знаний. Спасибо Ирине Викторовне, талантливому учителю, за методическую помощь, за прекрасную организацию курсов. Выражаю благодарность всему педагогическому коллективу Академии.
  Баталова Л.В.

  ВідповістиВидалити
 7. Спасибі за добре організовані курси з інформатики.

  ВідповістиВидалити
 8. Інформатика ГРУПА № 170. Я. Літвінова Ольга Василівна,була слухачем курсів з 25.09.17 - 29.09.17 та 30.10.17 - 03.11.17. Отримала багото нової корисної інформації, підвищила рівень обізнаності з тем "Нова українська школа: компетентнісний та персоніфікований підходи","Нове нормативне і навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в поточному навчальному році", "Особливості проектування та методика проведення уроку інформатики", "Інноваційні освітні технології на сучасному етапі реформування освіти", "Технології інклюзивної освіти", "Психологічні аспекти розвитку, навчання та виховання дитини в умовах навчального закладу". Новою приємною несподіванкою стали дистанційні курси і онлайн тест. Дякую всім викладачам, які є справжніми майстрами свого діла, викладають на високому професійному рівні, діляться своїм досвідом, знаннями та зібраною інформацією в електронному вигляді :).

  ВідповістиВидалити
 9. , слушатель группы № 170, время обучения с 25.09 по 03.11.2017, Чуйко И.А. прослушала курс повышения квалификации: были полезны все без исключения лекционные и практические занятия. Так же был полезен материал и онлайн-лекций, кроме последней 4 (25.10.2017) - не услышала, почти большей половины лекции. К недостаткам еще можно отнести - это очереди в женский туалет и буфет. Спасибо!

  ВідповістиВидалити
 10. Я, Макаренко О.Б, слухач групи 170, була на курсах з 25.09.2017 по 03.11.2017.Дізналася багато цікавої та корисної інформації. Дякую за курс!

  ВідповістиВидалити
 11. Мне очень понравились занятия на курсах (группа 170), особую благодарность хочется выразить нашему куратору Табарчук Ирине Викторовне. После общения с ней у меня каждый раз (я уже неоднократно была на ее лекциях) открывается новое дыхание, хочется работать, бежать к детям и пробовать что-то новое, желаю ей творческих успехов, благодарных учеников и курсантов.
  Особо хочется отметить новую форму работы - онлайн лекции, очень удобно и полезно. Больше всех мне понравилась онлайн лекция Паперновой Татьяны Валерьевны: прекрасная речь, все четко рассчитано по времени, интересная информация, качественная презентация! В который раз убеждаюсь, что секция информатиков самая лучшая, прекрасно организованная и качественная!!!

  ВідповістиВидалити
 12. Я слухачка курсів (інформатика, математика, група 204, куратор Василенко Юлія Миколаївна). З 13.11 по 24.11.2017 відвідувала лекції та практичні заняття. Кожне заняття дуже корисне та прекрасно проведено. Взагалі вдало добрані теми занять. Скільки цікавого ми зробили разом з викладачами, працюючи групою ! Скільки взяли собі на замітку ! Хочеться все реалізувати в своїй роботі ! Дуже вдячна за таку організацію курсів.

  ВідповістиВидалити
 13. Інформатика, математика, група 204, куратор Василенко Юлія Миколаївна. Я, кондратенко Ю.Ю. була слухачем курсів з 13.11 - 17.11 та з 20.11 - 24.11. На лекціях отримала дуже багато корисної та цікавої інформації (те чого не знайдеш у підручниках та посібниках). Особливо сподобались практичні заняття та наші викладачі. Вже почала використовувати набуті знання у своїй роботі. Вдячна педагогічному колективу Академіїї та особисто Василенко Юлії Миколаївні та Табарчук Ірині Вікторівні.

  ВідповістиВидалити
 14. Я, Скрипка С.О., пройшла куси з 23.10.17 по 01.12.17 "Інформатика", група189, куратор Василенко Ю.М. Мені дуже сподобались курси: багато корисної інформації, цікаві практичні завдання, актуальний спецкурс. Спасибі всьому пед. колективу Академії та особливо Василенко Ю.М., Табарчук І.В., Старченко Л.М..

  ВідповістиВидалити
 15. Информатика группа №189, куратор Василенко Ю.Н. Мы были слушателями курсов с 23.10-1.12.2017. Получили: много полезной и интересной информации; большой объем материала для новых достижений при своей работе. Все знания были закреплены практикой что есть немаловажным фактором для человека.

  ВідповістиВидалити
 16. Курси підвищення кваліфікації були насичені інформацією.Ефективно та оптимально використаний час навчання.

  ВідповістиВидалити
 17. Група 189. Курси Інформатика. Куратор Василенко Юлія Миколаївна. Кожна пара дуже корисна та прекрасно проведена. Хочу щиро подякувати викладачам, талановитим майстрам свого діла, висококласним професіоналам. Дуже сподобалось, що викладачі діляться своїми наробками в електроному вигляді і відкриті для спілкування, готові допомогти, підказати. Особливо світлі і позитивні враженння від Табарчук Ірини Вікторівни і Василенко Юліі Миколаївни.

  ВідповістиВидалити
 18. Я, Скрипка С.О., пройшла куси з 23.10.17 по 01.12.17 "Інформатика", група189, куратор Василенко Ю.М. Мені дуже сподобались курси: багато корисної інформації, цікаві практичні завдання, актуальний спецкурс. Спасибі всьому пед. колективу Академії та особливо Василенко Ю.М., Табарчук І.В., Старченко Л.М..

  ВідповістиВидалити
 19. Курси підвищення кваліфікації за напрямом "Інформатика" пройшли дуже творчо та продуктивно. Багато нової інформації дізналася для себе, яку буду використовувати в майбутньому. Дякую за плідну співпрацю!!!!

  ВідповістиВидалити
 20. Підвищення кваліфікації досягнули поставленої освітньої мети та пройшли у атмосфері співробітництва та творчості.Дали змогу познайомитися, поспілкуватися, обмінятися досвідом з колегами. Дякуємо куратору Василенко Ю.М. всім викладачам та колегам.

  Борисенко В.Л.
  Бондаренко А.І.
  Сизько С.Ю.

  ВідповістиВидалити
 21. Я слухачка групи 189, куратор Василенко Ю.М., вдячна за змістовні курси, їх насиченість. Я пропоную на подібних курсах збільшити онлайн лекції. Деякі лекуії не предметного циклу, я вважаю викреслити з курсу, такі як, філософія. Пропоную збільшити лекції з психології та за спеціальністтю. Набуті знання обов'язково використаю на своїх уроках.
  з повагою, Вознюк Л.В.

  ВідповістиВидалити
 22. Я слухачка курсів інформатика група 189, куратор Василенко Юлія Миколаївна. З 23.10 по 01.12.2017 відвідувала лекції та практичні заняття, на яких отримала багато корисної інформації. Цікаві теми занять. Інформацію, отриману на курсах, буду використовувати у своїй педагогічній діяльності. На кафедрі працюють дуже талановиті викладачі, які, особисто мене, своїм прикладом змогли надихнути на підвищення свого професійного рівня, виникло бажання впроваджувати та розробляти нові види діяльності на своїх уроках. Цього року сподобався розклад та тривалість занять. Був цікавим дистанційний курс лекцій. Хочеться подякувати за таку організацію!!!

  ВідповістиВидалити
 23. Я проходив курс підвищення кваліфікації, група №189, куратор Василенко Ю.М.. Був на курсах з 23.10.2017 по 1.12.2017. Курси пройшли продуктивно. Багато корисної інформації, матеріалів практичного використання. Дуже цікавим був спецкурс по мові програмування Python. Також сподобалось те, що кожен з викладачів давав інтернет-посилання на різноманітні ресурси, презентації, які можна використовувати під час уроків. Дещо нового дізнався і з методики викладання, особливо цікавими особисто для мене, як вчителя. Я вважаю, що курси пройшли продуктивно, і я отримав нові знання, які допоможуть мені у подальшій освітній діяльності.

  ВідповістиВидалити
 24. Я слухачка курсів (інформатика), куратор Василенко Ю.М. З 23.10.2017 по 01.12.2017 р. відвідувала лекції та практичні заняття. Отримала дуже багато потрібної та цікавої інформації. Кожне заняття дуже корисне та цікаво проведено. Особливо сподобались практичні заняття та наші викладачі. З понеділка починаю використовувати набуті знання у своїй роботі. Дуже вдячна педагогічному колективу Академії та особисто Юлії Миколаївні та Ірині Вікторівні.
  Тепман Н.В. (гр. 189)

  ВідповістиВидалити
 25. Я проходила курс підвищення кваліфікації, група №189, куратор Василенко Ю.М.. Була на курсах з 23.10.2017 по 1.12.2017. Курси пройшли продуктивно. Багато корисної інформації, матеріалів практичного використання. Також сподобалось те, що кожен з викладачів давав інтернет-посилання на різноманітні ресурси, презентації, які можна використовувати під час уроків. Дещо нового дізналася і з методики викладання. Я вважаю, що курси пройшли продуктивно, і я отримав нові знання, які допоможуть мені у подальшій освітній діяльності.
  Гриненко Ю.В., Сучкова О.О., Пухова А.В.

  ВідповістиВидалити
 26. Я слухачка курсів (інформатика), куратор Василенко Ю.М. З 23.10.2017 по 01.12.2017 р. відвідувала лекції та практичні заняття. Отримала дуже багато потрібної та цікавої інформації. Хотіла б дізнатись по-більше різних та цікавих сайтів, що можна використовувати у своїй вчительській діяльноссті. Кожне заняття дуже корисне та цікаво проведено.Дуже вдячна педагогічному колективу ХАНО.

  ВідповістиВидалити
 27. Доброго дня!
  Проходила куси підвищення клавіфікації за спеціальністтю "Інформатика", група189.
  Мені дуже сподобались заняття, багато нової та актуальної інформації, сучасні та креатичні практичні заняття, спецкурс з програмування взагалі - respect!
  Слова вдячності хочу адресувати таким викладачам, як: Василенко Ю.М., Табарчук І.В., Старченко Л.М.

  З повагою, вчитель інформатики А.С.Котенко ;-)

  ВідповістиВидалити
 28. Дякую за ВСІ відгуки! Викладачі стараються для вас :-)

  ВідповістиВидалити
 29. Слушатель группы 218, куратор - Василенко Ю. Н., курс "Інформатика коротко тривалий курс". Мне очень понравилась эта форма обучения, быстро и по сути. Ничего лишнего. Гораздо интереснее, быстрее и полезнее чем обычный курс (до этого я была на обычном курсе по английскому языку у Казачинер, и мягко говоря, это было не очень) А сейчас - понравалиось. Удобно и очень много полезной информации.

  ВідповістиВидалити
 30. Група 218. Курси Інформатика. Куратор Василенко Юлія Миколаївна. Кожна пара дуже корисна і була добре проведена. Хочемо щиро подякувати викладачам, талановитим майстрам свого діла, висококласним професіоналам. Дуже сподобалось, що викладачі діляться своїми електронними презентаціями,наробками, посібниками. Вони завжди готові допомогти, підказати інформацію. Особливо сподобались лекції Табарчук Ірини Вікторівни і Василенко Юліі Миколаївни.

  ВідповістиВидалити
 31. Доброго дня! Дуже задоволена короткотривалим курсом Інформатика. Вчителі компетентні, інформацію викладали зрозуміло и саме те що потрібно в роботі вчителя інформатики не фахівця. Дякуємо за гарну отмосферу и добре ставлення до нас куратора Василенко Ю. М.

  ВідповістиВидалити
 32. Доброго дня!
  Ми, слухачі курсів "Інформатика (короткотривалий курс)", куратор Василенко Ю.М., група 218. Дякуємо всім викладачам за цікаві лекції та практичні заняття. Особливо хотілося б відзначити заняття Табарчук І.В., Василенко Ю.М., Оліфіренко Н.В., Гриневич А.І.
  Бажаємо вам всім творчого натхнення, креативних слухачів та гарного настрою!
  З повагою, вчителі інформатики Нечипоренко Т.П., Ситник Ю.П., Вакуленко Л.Л.

  ВідповістиВидалити
 33. Доброго дня!
  Ми, слухачі курсів підвищення кваліфікації "Інформатика та математика", куратор Василенко Ю.М., група 204. Дякуємо всім викладачам за змістовні лекції, цікаві практичні заняття, незабутню педагогічну практику. Особливі слова вдячності Табарчук І.В., Поповій Т.В., Василенко Ю.М., Старченко Л.М..
  Бажаємо Вам творчої наснаги та нових здобутків. Вітаємо з наступаючими новорічними та різдвяними святами.
  З повагою, вчителі математики та інформатики Котелевець Н.А., Молчанова О.Ю.

  ВідповістиВидалити
 34. Доброго дня!
  Проходили курси з інформатики та математики, отримали багато нової та актуальної інформації, відвідали супер практичні заняття студії "Винахідник". Дякуємо куратору Василенко Ю.М. всім викладачам та колегам.
  Якубовська Н.В., Полтавська О.В.

  ВідповістиВидалити
 35. Доброго дня. Дякую за курси та приємно проведений час. Багато нового дізналась та згадала що вже знала. Куратор курсу Юлія Миколаївна сама краща, велике їй спасибі. 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

  ВідповістиВидалити
 36. Слухачі групи 204, Інформатика та математика, куратор Василенко Юлія Миколаївна. Виражаємо подяку всім викладачам, які проводили корисні, цікаві лекції та надали методичні матеріали у електронному вигляді. Особлива подяка нашому куратору, Юлії Миколаївні та Людмилі Миколаївні, за неймовирну педагогічну практику, а саме "Робототехніка та STEM,STIAM,STRIM" у студії "Винахідник". З повагою Кондратенко Юлія та Архіпова Анна))))))

  ВідповістиВидалити
 37. Доброго дня!
  Ми, слухачі курсу "Інформатика та математика", куратор Василенко Ю.М., група 204 щиро дякуємо за просту, гостеприємну обстановку, яку створили викладачи слухачам курсу. Бажаємо всього найкращого викладачам за цікаві сучасні лекції та практичні заняття.
  З повагою вчителі Дараган К.В. та Бондарєва Т.В.

  ВідповістиВидалити
 38. Доброго дня. В цьому році я відвідала перші свої курси підвищення кваліфікації, мені дуже сподобалось, я дізналась для себе багато нового. Лекції вчителів з великим досвідом роботи надихнули на нові досягнення. Відвідування клубу "Винахідник" дав нам можливість відчути себе знову дітьми та трішечки програмістами. Велике Вам спасибі.

  ВідповістиВидалити
 39. Доброго дня!😁 Слухачка бінарних курсів інформатика та математика,група 204. На курсах підвищення кваліфікації вперше.Дуже задоволена якістю викладання. Для меня ці курси були дуже інформативними і насиченими,на кожній парі ми дізнаватися все більше і більше нового. Куратор, Василенко Юлія Миколаївна для нас готувала постійно щось цікаве. Дуже сподобалися заняття в студії "Винахідник,які пов'язані з робототехнікою. P.S.Хочеться повертатися в академію,вчитися!🤗😘👍 З наступаючим святами!!@

  ВідповістиВидалити
 40. Доброго дня! Я вперше пройшла курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики, група № 8, куратор Табарчук Ірина Вікторівна. Дякую викладачам за отримані знання. Заняття цікаві, насичені новим матеріалом, гарно продумана подача матеріалу.

  ВідповістиВидалити
 41. Я, слухач курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Інформатика», проходив курси з 09.01.2018 по 02.02.2018 (куратор групи Табарчук І.В.). Хочу подякувати КВНЗ «ХАНО» за якісну організацію нашого навчання. Викладачу Табарчук І.В. вдячний за велику кількість цікавих ідей для проведення уроків, практичну спрямованість поданого навчального матеріалу. Дуже корисна інформація була надана викладачем ВасиленкоЮ.М. на практичних заняттях. Всі викладачі курсів залишали нам, слухачам, багато матеріалу (презентації, посилання на сайти, роздатковий матеріал та ін.) за темами своїх лекцій.
  В групі панувала атмосфера дружби та співробітництва, досвід колег допоміг вирішити багато методичних питань.

  ВідповістиВидалити
 42. Вітаю!
  Я була слухачем курсів гр.№8.
  Сподобалося те, що до навчання були залучені викладачі педагогічного університету.
  Ці пари були дуже інформативними.
  Нажаль ми не відвідали клуб "Винахідник" з робототехніки. Це було б дуже цікаво.
  Велике спасибі нашому куратору Табарчук Ірині Вікторівні за безцінні методичні поради і досвід!

  ВідповістиВидалити
 43. Вітаю! Слухачка курсів підвищення кваліфікації вчителів за напрямом “Інформатика” , гр.8. На курсах не вперше. Як завжди отримала для себе дуже багато корисної та змістовної інформації. Висловлюю подяку всим викладачам які проводили цікаві лекції та надали змістовну методичну допомогу.Окрема подяка куратору Табарчук І.В. викладачу секції інформаційних технологій в освіті за змістовну інформацію, конпетентність, досвідченість, людяність та гумор... Успіхів в роботі!!!

  ВідповістиВидалити
 44. Вітаю. Була слухачем курсів з інформатики вперше. Враження досить незабутні: велика кількість корисної та актуальною інформації, чудові викладачі-лектори. Інформація подавалася грамотно та доступно. Навчанням задоволена. Дякую.

  ВідповістиВидалити
 45. Вiтаю.
  Проходила куси підвищення клавіфікації за спеціальністтю "Інформатика", група 8
  Мені дуже сподобались заняття, багато нової та актуальної інформаціi.
  Слова вдячності хочу адресувати таким викладачам, як: Василенко Ю.М., Табарчук І.В..

  ВідповістиВидалити
 46. Выражаю свою огромную признательность и благодарность организаторам и кураторам курсов за прекрасное психолого-педагогическое сопровождение. Непрерывность и системность, обеспечение положительного эмоционального самочувствия, индивидуальный подход и междисциплинарное взаимодействие. Все эти принципы были реализованы в ходе обучения.
  Отдельное спасибо выражаю Ирине Викторовне за профессиональное, чуткое, внимательное, терпеливое отношение ко всем слушетелям!

  ВідповістиВидалити
 47. Я, слухач курсів "Інформатика" з 09.01.2018 по 02.02.2018 дуже вдячна куратору Табарчук І. В. за професіоналізм, методичну допомогу, за незабутнє проведення часу в ХАНО!!!!
  ВИ НАЙКРАЩА!!!!😗😗😗🤗🤗🤗

  ВідповістиВидалити
 48. Добрый день. Очень понравилась атмосфера работы, все занятия были интересные, креативные, познавательные нацеленные на практическую деятельность. Хочу отдельно отметить куратора Табарчук И. В., за её профессиональное педагогическое мастерство, при изложении учебного материала. С нетерпение жду новых курсов. Огромное Вам спасибо!!!

  ВідповістиВидалити
 49. Дуже вдячна академії за організацію курсів та чудових викладачів, особливо Табарчук Іріні Вікторовні. Ще мені сподобались дистанційні курси, професійно зроблені, цікаві теми, відчувається майстери своєї справи. Велике дякую, сподіваюсь на подальшу співпрацю.

  ВідповістиВидалити
 50. Я слушательница курсов "Информатика" с 9.01.2018. Курсы прохожу уже 3-й раз. Спасибо преподавателем Табарчук И.В., Старченко Л.Н., Власенко Ю.Н. за профессиональные и интересные занятия.

  ВідповістиВидалити
 51. Вітаю! Слухачка курсу підвищення кваліфікації за спеціальністю "Інформатика" з 09.01.2018 по 02.02.2018 рік. Дуже вдячна викладачам за сумлінну працю і цікаву подачу зі змістовим матеріалом. Велике спасибі нашому куратору Табарчук Ірині Вікторівні за гарну атмосферу, безцінні методичні поради і досвід!

  ВідповістиВидалити
 52. Огромное спасибо за курсы повышения квалификации Информатика (краткосрочний курс). Понравилась все и все. Очень порадовало содержание курса, атмосфера работы на занятиях, педмастерство преподавателей. Хочу отдельно отметить куратора Василенко Ю.Н., а также преподавателей Табарчук И. В., Пономареву Н.А., Старченко Л.Н. за их профессионализм. Есть одно пожелание: добавить еще часов за счет пятницы (2-3) для дифференцированных практических занятий на закрепление материала. Ще раз дуже ДЯКУЮ! ДО новых встреч!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо за отзыв! Ждем на курсах через 5 лет, а может и раньше :-)

   Видалити
 53. Добрий день!Висловлюю щиру подяку за людяність та професіоналізм Василенко Юлії Миколаївні, Табарчук Ірині Вікторівні, Старченко Людмилі Миколаївні, Бондаренко Надії Василівні! З повагою слухач курсів №35

  ВідповістиВидалити